Pvp Server Tanıtım , Client Paylaşım , Server Destek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 Private Server Forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

%100 bdw ye giriş yöntemi Giremiyorum diye üzülme!!!(sabit pls)

YazarMesaj
Seytan67
Banned
Banned

%100 bdw ye giriş yöntemi Giremiyorum diye üzülme!!!(sabit pls) Empty
MesajKonu: %100 bdw ye giriş yöntemi Giremiyorum diye üzülme!!!(sabit pls)   %100 bdw ye giriş yöntemi Giremiyorum diye üzülme!!!(sabit pls) EmptyÇarş. Mart 11, 2009 1:10 pm

ewt beyler şimdi size bdw ye nasıl girecegimizi anlatıyorumm
öncelikle bdw ye girmek için kendi saatinize sakın inanmayın(burası çok önemli)
dikkat etdiyseniz ko ya girince hangi serverdaysanız mesela edana1 sağ üst kösede edana1 yazar ve tıkladıgınızda saati gösterir ve bu saat oyunun saati oldugu için hayatta yanlışlık olmaz

önce bdw ye 10 dk kala gelin servera girin bdw nin kayıt yapıldıgı npc ye gidin sağ tıklayın ve gelen ilk yazıya tıklayın ikinci yazı çıkacaktır confirm derseniz daha zamanın gelmediğinden bişey ifade etmez.Bu yüzden dediğim gibi ilk yazıya tıklayın ikinci yazı geldiği zaman E ye basın ve uzaklasın oradan çünkü lagdan girilmiyor kalabalıktan uzklasınca sakın kendiniz durmayın bi yere çarpın durun yoksa yazı kaybolur.

neyse yukarıdaki saati sürekli kontrol edin saniyesi saniyesine dogrudur bdw saati ko saatine göre 8:10 da olması lazım (tam emin deilim) siz 8:9:55 e kadar sürekli bakın ve tam oradaki saat 8:10 oldugunda yazıya tıklamanız yeterli

birde baktınız sizi 100 küsürlere atmıs sakın korkmayın h***este öle gözüküyor 1. yim 2. yim vb diyenlere sakın inanmayın çünküğ orada 200 kişiden fazla kişi aynı anda bırakıyorr ama size öle gözüküyor yanı 100 küsürde deilsiniz muhtemelen ilk 50 arasındasınız bu dediklerimi harfiyen yapan olursa %100 girer bdw ye

kesinlikle alıntı değildir beyler kendi emeğimdir

%100 bdw ye giriş yöntemi Giremiyorum diye üzülme!!!(sabit pls)
1 sayfadaki 1 sayfası