Pvp Server Tanıtım , Client Paylaşım , Server Destek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 Private Server Forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Talia Skin Hakkında Bilgiler

YazarMesaj
Seytan67
Banned
Banned

Talia Skin Hakkında Bilgiler Empty
MesajKonu: Talia Skin Hakkında Bilgiler   Talia Skin Hakkında Bilgiler EmptySalı Mart 10, 2009 10:25 pm

Arkadaşlar oyuna gerek yeni başlayanlar , gerek orta düzey oyuncular gerek üst düzey oyuncular için bu talia skin ile ilgili bir yazı yazayım dedim . uzun süre bu işle uğraştım. Sayısız faydasını gördüm. o yüzden paylaşmak istedim
TALİA SKİN NASIL YAPILIR.
talia skin için gereken şeyler
1 adet PAULDRON OF DESTRUCTİON
5 TALİSMAN OF TALİA
1 kristal
500k para
burada pauldron of destructionun yapılışı biraz karmaşık olabilir açıklayayım.
TALİSMAN OF DESTRUCTİON NASIL YAPILIR
1. Önce gidip goblin kasabası girişindeki "HELL HOUND" denilen köpekleri kesiyorsunuz.(en az lvl 45 olmalısınız yoksa zor kesersiniz.mageler için bu oran daha yüksek.) o köpeklerin içinden sarı bir TALİSMAN çıkacak ismi TALİSMAN OF DESTRUCTİON. ondan 7 tane topluyorsunuz.
2. Sonra moradona gidiyorsunuz Bulcan kesiyorsunuz. 15 tane İRON BAR bulana kadar kesiyorsunuz.
3. üzerinize 500k alıyorsunuz. iron barlar ve talisman of destructionları da alıyoarsunuz.
3. sonra proconsula gidiyorsunuz. seçeneklerden DESTRUCTİON ARMOR var orada PAULDRON OF DESTRUCTION yapıyorsunuz ( digerlerinden talia olmaz yaparsanız elinizde patlar) . bu armor tüm klaslarda yapılabilir. en önemli özellligi SHELL+7 den bile daha fazla defansı olmasıdır. ancak tamir edilemez DURABİLİTY si 10.000 dir. bunu isterseniz giyip giyip durabilitesini sıfırladıktan sonra isterseniz hiç giymeden talia skin yapımında kullanabilirsiniz. neyse destruction armoru edindik diyelim. geldik diğer aşamayaa
TALİSMAN OF TALİA NASIL ÇIKARILIR.
Eslant kapısının yanında HAUNGA WARRİOR denen yaratıklar var.(en az lvl 50 olmalısınız, yoksa zor kesersiniz. mageler için oran en az 55 lvl) onlardan öldürün içlerinden mavi renkte TALİSMAN OF TALİA çıkacak. o talialdardan 5 tane denkleyin. şimdi elimizde 5 talisman of talia, 1 armor of destruction olmalı. moradona veya lufere gidin 1 tane kristal alın,
üzerinizde tam olarak şunlar olmalı:
1 adet PAULDRON OF DESTRUCTİON
5 TALİSMAN OF TALİA
1 kristal
500k para
proconsule gidin ve talia skin seçeneğine tıklayınca ırkınızla ilgili talia skini seçin ŞİMDİ İŞİN HEYECANI BURADA. ACABA HANGİSİ GELDİ ???? ne önemi var demeyin şunlardan biri gelebilir
FLAME,GLACİER,LİGTNİNG, +200 BONUSLU
AX,CLUB,SWORD,SPEAR,ARROW, DAGGER +50 RESİST BONUSLU

Talia Skin Hakkında Bilgiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HER SERVERE WEB+FORUM BİLGİLER İÇERDE+++
» garanti bu serwerlar kapanmayacak bilgiler içerde
» Knight online hakkında her şey !
» Yeni KO-Master Chat Hakkında...
» Karakter Satışı Dolandırıcıları Hakkında Polis Soruşturması Açılıyor