Pvp Server Tanıtım , Client Paylaşım , Server Destek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 Private Server Forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Türklügün Sonu Gelmesin K2 Network Bizi Satın Alamaz!

YazarMesaj
Seytan67
Banned
Banned

Türklügün Sonu Gelmesin K2 Network Bizi Satın Alamaz! Empty
MesajKonu: Türklügün Sonu Gelmesin K2 Network Bizi Satın Alamaz!   Türklügün Sonu Gelmesin K2 Network Bizi Satın Alamaz! EmptySalı Mart 10, 2009 10:19 pm

Arkadaşlar ben diyorumki k2 network tabiki her knight gibi sarıyor ama defalarca bize karşı yapılan kazıkların video resimleriyle açıklandını biliyorsunuz Herkes Ne Kadar Beter Bi Tuzagın İçinde Oldunun Farkında Ama Sorun Şuki Bunu Bilmesine Ragmen İtemi Lwl i Np si Olanlar Zorla İnanmak İstemiyor Ama Oynadımız Her Dakika Türkiyeden Amerika Birleşik Devletlerine Para Gidiyor Türkiyeyi Bitirik Amerikaya Para Kazandırıyoruz tabiki premium chas (oyuna para verilecek herşey) bunları almak tabiki zararlı ama genede ben para vermeden oynuyorum diyen arkadaşalar Gene oynamayyın çünki oyunun porülerligi artıyor ayrıca siz para vermesenizde türkiye para veriyor ttnetden gidiyor paralar ben Derimki eskisi gibi türkiyede kesinlikle k2netwok yasaklansın bölece türk oyunları pwp ler daha rahat oynanır diceksinizki pwp ler oyna oyna kapanıyor hyr arkadaşlar zaten kapanmasınnı sebebi k2 network oluyor pisayadaki birçok saldırı programını k2 yapıyor bizde ***** gibi birbirimize saldırıyoz ben diyorumki eger türkiyede yasaklanırsa k2 network elini ayanı bizden çeker o zmn pwp ler kapanmaz! Haydi Anketi Oylayalım Arkadaşlar Artık Gerçekden Uyanmanın Vakti Geldi Asıl Türk Dedigin İtemi LWl i Np si Çevresi Clanı Oldugu halde O lanet olası oyunu bırakabiliyorsa o bir gerçek türk evladıdır! oyunda 25 gb lik itemim war yaklaşık 4 aydır oynamıyorum sizde oynamayın!
AMA BEN OYUNU BIRAKAMIYORUMMU DİYORSUN? o zmn BUNU İYİ OKU İŞTE:
MUHTAÇ OLDUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR!

BUNU UNUTTUNMU TÜRK EVLADI ? UNUTURSUN TABİ BAŞINI AMERİKAN TUZAKLARINDAN ÇIKARAMIYORSUN ÇÜNKİ! 1 OYUN İÇİN AMERİKAYA SATMAYIN KENDİNİZİ!
MADEM SATACAKTIN ASIRLARDIR O KADAR ŞEHİTİ NEDEN VERDİK BİZ? TÜRK OLMAK GİBİSİ YOKTUR DÜNYADAKİ EN ASİL VE GURUR VERİCİ vatandaşlıktır Unutmayın!!!!!!!!

Türklügün Sonu Gelmesin K2 Network Bizi Satın Alamaz!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Naturel-Network
» LiveKo Network
» DarkLine Network
» LoweStory Network
» Serseri Network