Pvp Server Tanıtım , Client Paylaşım , Server Destek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 Private Server Forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Keylogger , Spywere , Trojan , Truva Ati , Worm .. & Char güvenliğinz için gerekenler

YazarMesaj
Seytan67
Banned
Banned

Keylogger , Spywere , Trojan , Truva Ati , Worm .. & Char güvenliğinz için gerekenler Empty
MesajKonu: Keylogger , Spywere , Trojan , Truva Ati , Worm .. & Char güvenliğinz için gerekenler   Keylogger , Spywere , Trojan , Truva Ati , Worm .. & Char güvenliğinz için gerekenler EmptySalı Mart 10, 2009 10:02 pm

Charimizi , İtemimizi vede emeğimimizi kormak için herkezin yapabileceği ve uğraş istemeyen güvenlik Adımlari ;

' Adım 1 :

Eğer pcn'iz 3-5 Ay arasinda format atilmadiysa Öncelikle bir format atiniz ,

Gerekli Driver ( Sürücüleri ) kurunuz .

Oyunlari, Programlari vs. vs. kurduktan sonra

DeepFreeze 6.0 veya üstü bir versionu pc'nizde %99 bir güvenlik sağlayabilirsiniz ,

' Deepfreeze pc'nizi ilk günkü gibi temiz tutmaya yarayan güzel bir ' RollBack ' yazilimidir , virüs bulaşsa bile reset atmaniz

yetecektir ..

' Adim 2 :

Pc'niz zaten yeni format atilmiş vaziyetteyse yada format atmak istemiyorsaniz ,

Tavsiyem ' Lisanslı ' bir virüs programi ile taratmaniz olacaktir , virüsleri temizledikten sonra

Deepfreeze kurabilirsiniz ,

' Adim 3 :

Eğer Lisansli bir virüs progr***** sahip değilseniz yada Bilgisayariniz Anti Virüs programini kaldirmayacak kadar

düşük donanimlara sahip ise , ( bu arada +8 Chitin bastm )

[b]ßuradan ' Anti - Malware ' adli programi indirip bilgisayarimiza kuralim. Programimiz gayet kolay bir

kullanima sahip olmak ile beraber Türkçe Dil Desteğinede sahiptir . Evet Programizi kurduktan sonra ,

Ana menü'den ' Derin Tarama kutusunu işaretleyip taramaya başlayin büyük ihtimal 10 veya 20 dkka sürecektir ,

Eğer herhangi bir virüs bulursa silip deepfreeze kurabilirsiniz, eğer sizde daha gelişmiş programlar varsa onlarlada

bilgisayarinizi taratmanizi tavsiye ederim, ama DeepFreeze kesin çözüm

Eğer bunlarin hiç birini yapamiyacaksaniz,

Başlat > Çaliştir > Osk.exe yapiniz , ' Ekran Kalvyesi ile şifrenizi ve Id'nizi grebilirsiniz böylece virüslere yakalanmassiniz..

Ortalama 6 - 7 senedir KnightOnline oynuyorum ve 1 Defa Hack yemedim . Dikkat ederseniz üzülmessiniz

## Tavsiyem biliyorsaniz format atip sürücüleri kurduktan sonra Deepfreeze kurun , bilmiyorsaniz İnternet cafe'ye yada

bir BilgisayaR'ciya format attirin, format max. 20 - 30 Lira civaridir , Chariniz için değer bence ##

Saygilarimla Kolay Gelsin

Keylogger , Spywere , Trojan , Truva Ati , Worm .. & Char güvenliğinz için gerekenler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cafede OynayanLar için Bir Korunma yoLu .
» Acılan Her Char Gm
» Char Alım Satım..!
» Çok dikkat edin yeni char soyma yöntemlerinden biri
» 83 Skilleri İçin Fx Klasörü