Pvp Server Tanıtım , Client Paylaşım , Server Destek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 Private Server Forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Minor Combo (20kişi girse de ölmezsiniz)

YazarMesaj
mustafagulle
Süper Moderatör
Süper Moderatör
mustafagulle

Minor Combo (20kişi girse de ölmezsiniz) Empty
MesajKonu: Minor Combo (20kişi girse de ölmezsiniz)   Minor Combo (20kişi girse de ölmezsiniz) EmptySalı Mart 17, 2009 4:20 pm

Anlatıyorum Knighta girin Bİldigim Gibi
Sonra!__ADream gidelim veya istedigin yer!!
Şimdi minor combo!!

Başlat-programlar-donatılar-Erişilebilirlik Girin orda Ekran klavyesini açcaz!!! Şimdi o açık kalcak!!
Gidip Adamla Ws ye Gircez VE Bu rası önemli

mouse'den minörü sagtıklıcaz ve seri sekilde sag tıklıcaz ve seri bişekil de 1 bascaz ekran klavyesindede seri bişekilde mana potu kaça koyduysak ona bascaz

Ve bunuseri şekilde yaparsak minör combo oluo kalvyeler takılıo ve kendi kendine seri seri basıo ve 20 kişi de girse ölmezsiniz !! tabi mana pot bitmezse:D!!!bu şekilde güzel np kasarız ve saglamlıgımızı gösteririz!!!Bir şey daha var eyer adama dalamıosanız ekran klavyesinde z tuşşana basın ve ekran klavyes inde 2.3.4.5.6.7 tuşlarına absın atack yapın yada siz skileri nereye koyduysanızz!!!

Minor Combo (20kişi girse de ölmezsiniz)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» pedal Da Devrim Minör Combo Ve Combo Çeşitleri
» asaslarda combo ve minör taktikleri
» TÜRK Bayraklı Minor Gİr bak SS war
» Pc Minör Nowa Vs. Yaparken Kasıyormu.:?