Pvp Server Tanıtım , Client Paylaşım , Server Destek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 Private Server Forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gorev itemlerinin vs. yazılarının uzun olmasından dolayı çekilen sıkıntılara çözüm

YazarMesaj
Seytan67
Banned
Banned

Gorev itemlerinin vs. yazılarının uzun olmasından dolayı çekilen sıkıntılara çözüm Empty
MesajKonu: Gorev itemlerinin vs. yazılarının uzun olmasından dolayı çekilen sıkıntılara çözüm   Gorev itemlerinin vs. yazılarının uzun olmasından dolayı çekilen sıkıntılara çözüm EmptySalı Mart 10, 2009 9:58 pm

Meraba arkadaşlar ;

Başka bir forumda gördüm bu konuyu ve paylaşmak istedim. Arkadaşımız bi tbl yaparak uzun yazıları normal boyutta görebilmemizi sağlamış . Konuyu paylaşıyorum arkadaşlar ancak kesinlikle denemedim oluyormu olmuyormu diye . Usko oynamıyorum zaten sizin için birşeyler yapmaya çalışıyorum.

'Buradan' tbl yi indirebilirsiniz .
'Buradan' Tarama sonuçlarını görebilirsiniz.(NOT:Kendinizde tarayınız sonuçlar doğrumudur yanlışmıdır bilemem.)

Gorev itemlerinin vs. yazılarının uzun olmasından dolayı çekilen sıkıntılara çözüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gorev itemlerinin vs. yazılarının uzun olmasından dolayı çekilen sıkıntılara çözüm
» DarkLineNetwork/ExpItemZor/Exp Gorevleri Var/Chaotic Generator Aktıf/uzun omurluuuu
» DarkLineNetwork/ExpItemZor/Exp Gorevleri Var/Chaotic Generator Aktıf/uzun omurluuuu
» Zor Server mİ Dediniz Zoru sevenLer İçiN serveR... Uzun Ömürlü... İÇERi..