Pvp Server Tanıtım , Client Paylaşım , Server Destek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 Private Server Forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen cevap yazınnn !!!!!!!!

3 posters
YazarMesaj
mustafagulle
Süper Moderatör
Süper Moderatör
mustafagulle

beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen  cevap  yazınnn !!!!!!!! Empty
MesajKonu: beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen cevap yazınnn !!!!!!!!   beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen  cevap  yazınnn !!!!!!!! EmptyPtsi Mart 16, 2009 4:43 pm

aRkLaR hadii cevaplarınızı bekliyorum istek olursa açıcam suan 2 siteyede açtım konuyu aç dediler birde sizlere soriim dedim. . .
TheGeastHero_
Süper Moderatör
Süper Moderatör
TheGeastHero_

beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen  cevap  yazınnn !!!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen cevap yazınnn !!!!!!!!   beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen  cevap  yazınnn !!!!!!!! EmptyPtsi Mart 16, 2009 4:47 pm

Kardeş Açarsan Eğer Güzel Bi Zor Db Olsun...

Örnek;

+8Fp Set Ve Elinde +8 Destroyer Olsun Bulcan'dan Falan İron Bar (10 m Lik Değil Yeşil Olan)

Sadece Sw Scroll Olsun(Prilerde İş Yapsın)

Lwl Orta Raptor,Shart Vs. Falcon Shell Ler +5 Olarak Trol Türlerinden uprage Scroll Lycandan 2 Yhada 3 Tane Falan Cıksın Scorpion Dan 2 Veya3 Tane 1m Cıksın Bunlar Benim Sevdiklerim Smile
http://ko-master.tk
mustafagulle
Süper Moderatör
Süper Moderatör
mustafagulle

MesajKonu: Geri: beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen cevap yazınnn !!!!!!!!   beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen  cevap  yazınnn !!!!!!!! EmptyPtsi Mart 16, 2009 5:00 pm

Db yi kendim yazıcam zaten sorun deill Zor yapıcam yada orta şekerli yaparızz Very Happy:D
TheGeastHero_
Süper Moderatör
Süper Moderatör
TheGeastHero_

MesajKonu: Geri: beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen cevap yazınnn !!!!!!!!   beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen  cevap  yazınnn !!!!!!!! EmptyPtsi Mart 16, 2009 5:01 pm

Smile Ei Tmm Ama Ne Kadar Uzun Oluack Kasıorum Server Kapanıor Very Happy
mustafagulle
Süper Moderatör
Süper Moderatör
mustafagulle

MesajKonu: Geri: beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen cevap yazınnn !!!!!!!!   beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen  cevap  yazınnn !!!!!!!! EmptyPtsi Mart 16, 2009 5:10 pm

zaten yazdan beri açık
TheGeastHero_
Süper Moderatör
Süper Moderatör
TheGeastHero_

MesajKonu: Geri: beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen cevap yazınnn !!!!!!!!   beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen  cevap  yazınnn !!!!!!!! EmptyPtsi Mart 16, 2009 5:10 pm

Ei Güzel Very Happy
4KocaReis
Süper Moderatör
Süper Moderatör
4KocaReis

MesajKonu: Geri: beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen cevap yazınnn !!!!!!!!   beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen  cevap  yazınnn !!!!!!!! EmptySalı Mart 17, 2009 3:33 pm

Kur Ama Kolay Db

beylerr Server kuruyorum şimdi aklıma geldii :d Kur diyenler acil ceevap yazsın konuya arklar 3 yıldır pwp oynuyorum 2 kere kurdum gene kurucam lütfen cevap yazınnn !!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Server Simdi AcıLdı DragonLuda 700 Np war Andream Server 7/24 online
» 93.190.142.23 arklar bu ip sakın girmeyin
» s4 beyLer Acil Yardım
» Zor Server mİ Dediniz Zoru sevenLer İçiN serveR... Uzun Ömürlü... İÇERi..
» Herkez İstedigi 1 Server Türü Söylesn Değerlendirip 1 server accam