Pvp Server Tanıtım , Client Paylaşım , Server Destek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 Private Server Forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Soyulmaya Keylogır A Son Sıfrenızı Sadece Sız Bılıceksınız önemlı Gırmeyen Kacırır!!!

YazarMesaj
Seytan67
Banned
Banned

Soyulmaya Keylogır A Son Sıfrenızı Sadece Sız Bılıceksınız önemlı Gırmeyen Kacırır!!! Empty
MesajKonu: Soyulmaya Keylogır A Son Sıfrenızı Sadece Sız Bılıceksınız önemlı Gırmeyen Kacırır!!!   Soyulmaya Keylogır A Son Sıfrenızı Sadece Sız Bılıceksınız önemlı Gırmeyen Kacırır!!! EmptySalı Mart 10, 2009 10:08 pm

Merhaba arkadaşlar bu paylaşımı normalda babama bıle yapmam ama sıze yapıyorum...
BEn eskıden trojen keylogr ıslerıyle cok ılgılenıyordum forumlara falan koyup mılletın charını alıyordum..
Bır böyle böyle 1-2 hafta geçtı..Sonra bende heaven fıre ındırdım bu forumdan dostname zamanında Indırmez olaydım bı sürü ıtemım vardı ****a bırakmıstım akşam sabah kalktımda dc gelmıstı ıtemlerım yoktu..
Sonra kendım bılgısayarıma keylogır kurdum knıghta gırdım sıfre bölümü geldı ve sıfremı yazdım böle böle denedm bı sürü karısık şey sonra .. Bır gün not defterı actım oraya ınternet sıtedınden kopyaladıgım seyı ctrl c v ıle yapıstırdım sonra keylogır a baktım keylogırda bunu ctrl c v olarak algılamıs..Bunu sonra deısık deısık keylogır trojenlerde denedım olay aynı.. sızde böyle yparsanısz charınız soyulmak emegınız soyulmaz pr0 k***tada vırüs var ben böyle gırıyorum.. bunu yaparsanız ıstersenız hangı vırüs olursa olsun alamaz sıfrenızı ...

Soyulmaya Keylogır A Son Sıfrenızı Sadece Sız Bılıceksınız önemlı Gırmeyen Kacırır!!!
1 sayfadaki 1 sayfası