Pvp Server Tanıtım , Client Paylaşım , Server Destek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 Private Server Forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Msn NickLeri (: KomiK !!

YazarMesaj
SysteM
Admin
Admin
SysteM

Msn NickLeri (: KomiK !! Empty
MesajKonu: Msn NickLeri (: KomiK !!   Msn NickLeri (: KomiK !! EmptyPtsi Mart 16, 2009 12:53 am

Oğlumun adını mafya koydum artık ben de mafya babasıyım.

Amerikan üroloji üst kurulunun yaptığı bir araştırma sonucu sex hayatında başarısız olan insanlar mesajları okurken telefonları sağ ellerinde tutuyorlar.

1964 yılında iAmerikan üroloji üst kurulunun yaptığı bir araştırma sonucu sex hayatında başarısız olan insanlar mesajları okurken telefonları sağ ellerinde tutuyorlar.çilen kahvelerin hatırı dolmuştur. İlgilenenlere duyurulur!

Yumurtayı sahanda mı seversin yoksa deplasmanda mı?

Paranın ne önemi var önemli olan miktarı...

Aşk bir muz kabuğudur, dikkat etmezsen ayağın değil, hayatin kayar...

Sana bir şey söyleyeceğim, ama sakın üzülme;
dün doktora, gittim böbreğimde kum, kalbimde seni buldular!..

Karayollarında değil, senin kollarında öleyim..

Su anda her 100kisiden 35i uyuyor,10u yemek yiyiyor,25i çalışıyor,15i sex yapıyor,10u araba sürüyor,4ü ders çalışıyor,1tane deli'de bilgisayarın karşısında bu nickleri okuyor

Karanlıktı,gözleri parlıyordu eğildim bacaklarını ayırdım,memelerini avuçladım.çok zevk alıyordum...çünkü hayatımda ilk kez inek sağıyordum.

Dün gece seni o kadar aradım ki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedim ki , yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım! Nerdeydin canim pijamalarım..

Aşk havuzuna aptallar düşer, ama beni ittiler...

Erkekler limona benzer baktıkça ağzın sulanır yedikçe miden bulanır...

Adama sormuşlar karınızla ortak bi özelliğiniz varmı ? demiş ki var aynı günde evlendik..

Artik seni aramayacagim. Çok ciddi söylüyorum seni aramayacagim artik. Artik bilgisayar aldim chat yapalim. Cep fazla yaziyor.

Temel ile Dursun Trabzonda kazı yapiyorlarmis. Kaz ölmüs

Ah kizim ah!! Ben ne salagim. Seni ne doktorlar, ne mühendisler istedi de vermedim. -Üzülme annecigim. Ben hepsine verdim.

Yat dedi yattim, ac dedi actim, aletini cikarip soktu. Isini bitirdiginde kan gelmeye basladi, cok korkmus ve cok aci cekiyordum, cünkü ilk kez dis cektiriyordum!!

kendim için bi şey istiyorsam namerdin Allah’ım anneme güzel bi gelin nasip et!! Aminnnnn

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Onuncu köyden sesleniyorum, Seni çok seviyorum.

Sevgilim seni tv kumandasından, futbol topundan, pazar gazetesinden çok daha fazla sevdiğimi söylemiş miydim?

Başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al, sen onları ez..

Tanrım kör oldum... Artık kusura bakamıyorum...

en bombayı sona sakladım ...!!!!

*Aşk, ilkokulda yürek kıpırtısı, ortaokulda dudakşapırtısı , lisede yatak gıcırtısı, üniversitede bebek zırıltısı...!!!

Msn NickLeri (: KomiK !!
1 sayfadaki 1 sayfası